Kundvagn

Antal varor:0st
Summa: 0 SEK
Till kassan
Mina sidor

Jetstore - Jetshop Kundutveckling

filterfunktion--p-202-c-141.aspxFiltermodul.jpg
jetbill-faktura-och-delbetalning-p-199-c-141.aspxJetbill.jpg
desmo-p-201-c-141.aspxdesmo.jpg

Välkommen till Jetstore


Här kan du uppgradera din shop med ny design, vassa tilläggsmoduler, nya betalmetoder och köpa marknadsföring som driver mer trafik till din shop.

Glöm inte att ta del av våra smarta tips och trix som gör din butik ännu mer konkurrenskraftig.

Du kan beställa tilläggstjänsterna direkt här på kundutveckling genom att lägga till dem i kassan som vanligt.

seo-anpassad-startsidaHar du en Jetshop minibutik idag?
Här kan du läsa mer om vilka möjligheter som finns för att utveckla den med smidiga funktioner och smarta betallösningar för att på så vis öka din försäljning.

Utveckla din minibutik - Öka din försäljning!

Jetshop kundutveckling rekommenderar:

GenerationX
1.695 SEK

GenerationX

Ny plattformsversion
JetBILL Faktura och delbetalning
3.588 SEK

JetBILL Faktura och delbetalning

Det trygga, snabba och säkra sättet att betala på nätet.
Keycrunch
1.025 SEK

Keycrunch

Relevant trafik till din webshop via Google Shopping, automatiskt.
Shopello
0 SEK

Shopello

Skapa trafik
Desmo
3.600 SEK

Desmo

Öka din försäljning med Desmos välgörenhetstjänst!

Nyast på jetshophimlen

Nyhetsbrev

Jag vill prenumerera på nyhetsbrevet.
 

Kontakta oss gärna för mer information

Kristina Andersson

Account Manager

+46 (0)739 – 41 54 62

kristina@jetshop.se

Petter Isaksson

Account Manager

+46 (0)707 – 63 32 70

petter@jetshop.se

Anders Gränsmark

Account Manager

+46 (0)734 – 25 45 55

anders@jetshop.se

Emil Lissborg

Account Manager

+46 (0)707 – 64 12 10

emil@jetshop.se

Lars Persson

Account Manager

+46 (0)735 – 18 15 89

lars@jetshop.se

Jon Jonsson

Account Manager

+46 (0)470 - 77 85 92

jon.jonsson@jetshop.se

Martin Myhrman

Account Manager

+46 (0)735 – 18 15 86

martin@jetshop.se

Lars Jonsson

Account Manager

+46 (0)470 - 77 85 91

lars.jonsson@jetshop.se

Johanna Ohlsson

Account Manager

+46 (0)735 – 18 15 71

johanna@jetshop.se

Wasim Bitar

Account Manager

+46 (0)735 – 18 15 72

wasim@jetshop.se